Hakkımızda

Beylikdüzü Yol Yardım
Beylikdüzü yol yardım firması olan Pratik Yol Yardım, İstanbul Beylikdüzü’ nde binek ve ticari araç sahiplerine araçlarının bir noktadan diğer bir noktaya güvenli ve garantili taşıma hizmeti sunmaktadır. Oto Kurtarıcı sektöründeki hizmetimizin kalitesi, 1968 yılından günümüze kadar ulaşan süreçte otomotiv sektöründe ki tecrübemiz bulunmaktadır.
Oto servis sektöründeki uzun yılların getirdiği tecrübe bizlere, araç sahiplerinin, aracın kurtarıcıya bindirilmesinden teslim noktasına kadar olan süreçte sürekli irtibat halinde olunması gerektiğini ve konunun K1 yetkisine sahip uzman firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gerektiği gerçeğini göstermiştir.
Yol Yardım K1 Belgesi
Beylikdüzü Araç Çekici
Yol yardım hizmetini, otomotiv sektöründe ki müşteri hizmet halkalarından bir olarak gören Üstün Oto, karayolları taşıma kanununa uygun olarak araçlarında K1 yetki belgesi bulundurmaktadır ve yol yardım araç çekici hizmetini kanuni usul ve esaslara göre yapmaktadır.
Pratik Yol Yardım olarak misyonumuz, İstanbul Beylikdüzü’ nde şahıs ve şirket müşterilerimizin arızalanan ya da hasar gören araçlarına 7 gün 24 saat hizmet edebilme prensibi ile hareket etmektir.
Beylikdüzü Oto Çekici
Beylikdüzü Oto Kurtarıcı
Pratik yol yardım olarak amacımız; müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutarak işimizi hakkıyla yaptığımıza razı olmaları ve tek seferlik değil, ihtiyaç anında her zaman Yol Yardım olarak yanlarında olduğumuzu hissetmelerini sağlamaktır.
Yol yardım hizmetimiz sizin olası bir ihtiyaç anınızda bizimle irtibata geçmeniz ile başlar ve ilk etapta aracınızın bulunduğu noktadan güvenli bir şekilde pratik yol yardım aracına yüklenip dilediğiniz noktaya teslim edilmesiyle devam eder. Teslim noktasına ulaşıldığında, uzman arkadaşlarımız sizleri aracın teslim noktasına güvenli bir şekilde bırakıldığı hususunda bilgilendirir ve araç güvenli bir şekilde teslim noktasında indirildiği teyit edildikten sonra görevlerini tamamlamış olurlar.
Beylikduzu Oto Kurtarma
Acil Yol Yardım
Yol yardım hizmeti, genel anlamda bölgesel bir hizmet olup ihtiyaç anında müşteriye en yakın noktada olmak zorunda olduğumuzun farkında olarak İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu yakasında da müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket edebilecek sistem organizasyonuna sahibiz. Yol yardım hizmetimiz dört mevsim yol şartlarında aracınızın güvenli bir şekilde taşınması esasına göre yapılandırılmıştır.
Pratik yol yardım olarak aracınız istanbul’un herhangi bir noktasında arıza veya kaza durumunda sürüşe engel oluşturduğunda Pratik Yol Yardım olarak bir telefonunuzla olay yerinden aracınız güvenli bir şekilde alınır ve dilediğiniz noktaya teslim edilir.
İstanbul Yol Yardım
WHATSAPPHEMEN ARA